„Czerwone Diabły” chętne na Declana Rice’a

Sezon Premier League już się zakończył. Czas więc na gorący okres transferowy. Zimą z Manchesterem pożegnał się wychowanek United – Jesse Lingard. Anglik przeniósł się do West Ham United. Jak podają angielskie media, latem znów zobaczymy transfer między tymi klubami.

Declan Rice znalazł się na celowniku „Czerwonych Diabłów”. Obrońca „Młotów” ma za sobą świetny sezon. Wraz z zespołem zakwalifikował się do Ligi Europy w kolejnym sezonie. Był kluczowym elementem układanki Davida Moyes’a i nic dziwnego, że większy kluby zarzucają na niego sidła.

Jednak sprowadzenie Anglika do Manchesteru nie będzie łatwe. Po pierwsze, kwota transferowa może być horrendalnie wysoka. Już teraz mówi się, że spokojnie może wynieść ponad 50 milionów euro. Po drugie, sam West Ham może nie być chętny by oddać swoją gwiazdę. Zwłaszcza, że czeka ich gra na kilku frontach, w tym w Europie. David Moyes już zapowiedział, że nie pozwoli odejść Declanowi.

Manchester United wygląda na zdeterminowanego, by sprowadzić Anglika do siebie. Gra się dopiero rozpoczyna, a pieniądze, które mogą przepłynąć między dwoma klubami będą ogromne.

źródło:thepeoplesperson.com
zdjęcia: thepeoplesperon.com