Piłkarz Manchesteru United podejrzany o napaść i gwałt

To nie koniec problemów Masona Greenwooda. Zawodnik Manchesteru United został zawieszony przez zarząd klubu po oskarżeniach swojej byłej dziewczyny o pobicie i gwałt. W niedziele policja w Manchesterze aresztowała 20-lateka, co potwierdziło m.in. BBC.

Greenwood oskarżony o akty przemocy

W niedzielny poranek była dziewczyna Masona Greenwooda opublikowała szokujące dowody, sugerujące, iż zawodnik Manchesteru United miał zmuszać ją do seksu. Ponadto udostępniła również zdjęcia, na których widać akty przemocy. Na jej ciele – liczne siniaki. Według kobiety oprawcą był właśnie Greenwood.

Klub 20-latka natychmiastowo zareagował na poranne wieści. – Jesteśmy świadomi zdjęć oraz zarzutów, jakie krążą w mediach społecznościowych. Nie będziemy komentować tego zdarzenia, dopóki fakty nie zostaną ustalone. Manchester United nie toleruje żadnego typu przemocy – w taki sposób przemawiał klub z Old Trafford. Niedługo później ukazała się informacja, iż Greenwood został zawieszony przez klub. Nie będzie brał udziału w treningach i spotkaniach drużyny Ralfa Rangnicka aż „do odwołania”.

Gwiazda Manchesteru United aresztowana

Na tym jednak nie koniec problemów Masona Greenwooda. Policja z Manchesteru podała oficjalnie, iż w związku ze sprawą „Zatrzymała 20-letniego mężczyznę pod zarzutem napaści i gwałtu”. BBC potwierdza, iż zatrzymanym jest zawodnik Manchesteru United, który znajduje się w areszcie aż do przesłuchania. Ciągle trwa dochodzenie w tej sprawie.

One thought on “Piłkarz Manchesteru United podejrzany o napaść i gwałt

  1. Coś mi tu nie pasuje, była dziewczyna i gwałt? Czyżby szukała zemsty, albo pieniędzy? Często zdarzają się takie oskarżenie wobec sławnych i bogatych ludzi…

Comments are closed.