„Czerwone Diabły” odpuszczą Cristiano Ronaldo?

Nowe informacje docierają na temat Cristiano Ronaldo, który był od jakiegoś czasu na celowniku Manchesteru United. Teraz, sporo wskazuje na to, że Portugalczyk nie wróci jednak do Anglii, a raczej pozostanie w Turynie. Inne, bliższe prawdzie ruchy to przenosiny do Madrytu bądź też Paryża.

Według doniesień, Cristiano Ronaldo dołączy tego lata do Realu Madryt lub Paris Saint-Germain. Portugalczyk ma być alternatywą dla obu tych zespołów.

Uważa się, że Galacticos są niezwykle chętni do podpisania umowy z Francuzem tego lata, ale w przypadku fiaska, mogą zgłosić się po Cristiano dla którego byłby to powrót po trzech latach do Realu Madryt. Podobnie ma się sytuacja z Paris Saint-Germain. Paryżanie sięgną po Portugalczyka tylko w przypadku, gdy Real dogada się z Kylianem Mbappe.

Tak twierdzą media w Hiszpanii. Według włoskich, temat odejścia Portugalczyka nie jest w ogóle brany pod uwagę przez Juventus. Pavel Nedved i jego współpracownicy z turyńskiego klubu powtarzają, że Cristiano zostanie w klubie na nadchodzący sezon. Podkreślają również, że sam zawodnik i jego otoczenie nie zamierzają wyprowadzać się z Włoch do innego kraju. Wszystko więc wskazuje na to, że ta informacja hiszpańskich mediów jest niczym więcej jak zwykłą plotką, których pojawia się pełno w ostatnim czasie. Cristiano Ronaldo najprawdopodobniej pozostanie na kolejny rok w Turynie i nic i nikt nie będzie w stanie go stamtąd wyrwać. Przynajmniej jeszcze nie tego lata. Z drugiej strony, Juve mogłoby pokusić się o sprzedaż supergwiazdy o ile dostanie na prawdę dużą kwotę, a na to póki co się nie zanosi.

Portugalczyk powrócił do treningów w tym tygodniu po swoich wyczynach na Euro 2020, gdzie był jednym z najskuteczniejszych zawodników i wyraźnie nie wykazuje oznak zatrzymania. W nadchodzącym sezonie Cristiano ponownie będzie jednym najjaśniej świecących punktów w Juventusie.

źródło: juvefc.com