United szykuje kosmiczny kontrakt

Coraz bliżej wydają się być przenosiny Jadona Sancho do Manchesteru United. Według doniesień angielskich mediów, United szykuje kosmiczną ofertę kontraktową dla skrzydłowego Borussi Dortmund.

Jadon Sancho i Manchester United flirtują już od długiego czasu. Sporo plotek pojawiało się już w zeszłym roku, ale do konkretów nie doszło. Teraz, dynamiczny skrzydłowy ma być niezwykle blisko przenosin do angielskiego klubu. Jak podaje angielskie „The Sun” Manchester United jest na etapie dogadywania się z Dortmundem w kwestii odstępnego. Oba kluby mają być już niezwykle blisko finalizacji. Potem pozostanie jedynie dogadanie kontraktu z Sancho.

Angielskie źródła twierdzą, że Manchester United zamierza zaoferować Jadonowi Sancho  18.2 miliona funtów na sezon. Da to 91 milionów funtów do 2026 roku. Horrendalnie wysoka liczba. Jednak czego się nie zrobi, by zachęcić do przyjścia tak zdolnego i wciąż młodego zawodnika?

Wydaję się, więc, że cała saga transferowa dobiegnie końca tego lata. Sancho ma za sobą dobry sezon w Niemczech. W Manchesterze liczą, że Anglik jeszcze bardziej się rozwinie i poprowadzi zespół do sukcesów.

źródło: thefaithfulmufc.com