Anthony Martial zaoferowany „Królewskim”

Anthony Martial miał zostać zaproponowany Realowi Madryt. Tak donoszą angielskie media. Z propozycją wyszli podobno przedstawiciele zawodnika Manchesteru United. Francuski zawodnik ma za sobą rozczarowujący sezon, w którym zdobył zaledwie siedem bramek w trzydziestu sześciu występach.

Według angielskich dziennikarzy Ole Gunnar Solskjaer jest gotowy rozstać się z reprezentantem Francji. Tym samym norweski szkoleniowiec chce zrobić miejsce dla nowego zawodnika. Manchester United chciałby wypożyczyć Martiala do któregoś z zainteresowanych klubów. W umowie miałaby znaleźć się opcja pierwokupu.

Najlepszy sezon Martiala w United to rozgrywki 2019/2020. To  w nich rozegrał 38 spotkań w których zdobył 23 bramki. Jednak brakowało mu regularności i końcówkę sezonu miał znacznie słabszą.

Edinson Cavani był częściej brany pod uwagę do gry niż francuski zawodnik. Póki Cavani nie doznał kontuzji kolana Martial nie miał z nim zbyt wielkich szans.
Przejście Francuza do Realu Madryt będzie jednak sporym zaskoczeniem. Wkrótce ma się okazać czy Carlo Ancelotti będzie rzeczywiście zainteresowany usługami Francuza.

Prowadzący od dwóch tygodni Real Madryt Ancelotti pracuje ciężko, by „Królewscy” odzyskali prym w Hiszpanii. Czy Anthony Martial będzie w stanie pomóc zespołowi ze stolicy Hiszpanii?

źródło: sportslens.com