Kibice United chcą transferu Paulo Dybali

Zawodnik Manchesteru United – Paul Pogba – spędza wolny czas po mistrzostwach Europy 2020. Nie jest sam. W sieci opublikował zdjęcie na którym stoi wraz z Paulo Dybalą. Internet zawrzał, a wielu internautów twierdzi, że może to oznaczać ponowną grę tych dwóch panów w jednym zespole. Pytanie tylko w którym?

Paul Pogba jest już od dłuższego czasu łączony z powrotem do Juventusu Turyn. Według angielskich mediów, Francuz nie do końca jest zadowolony ze swojej sytuacji w Manchesterze United. Z kolei, kibice United nie są w pełni zadowoleni z wpływu francuskiego zawodnika na grę swojego zespołu. Oczekują od niego znacznie lepszych efektów. Sytuacja jest więc napięta.

Jednak zdjęcie Pogby i Dybali rozpaliło serca i umysły kibiców angielskich. Wielu z nich zaczęło zastanawiać się czy Paul Pogba występuje tam w roli swoistego agenta. Oznaczałoby to, że francuski środkowy pomocnik namawia Dybale do przenosin na Wyspy Brytyjskie.

Przypomnijmy, że Paulo Dybala był jednym z tych zawodników, którego United próbowało sprowadzić od lat. Choć kilkukrotnie było blisko tego transferu to zawsze rozbijało się o kwestie kontraktowe. „Czerwone Diabły” nie chciały się zgodzić na wysokie wymagania kontraktowe Argentyńczyka. Teraz mogłoby być inaczej. Czy Paul Pogba zdoła namówić Dybalę do przenosin do Manchesteru United? A może to Paulo Dybala namawiał Pogbę do powrotu do Juventusu, gdzie francuski pomocnik grał najpiękniej w karierze?

źródło: manchesterevenings.co.uk