United oferuje kosmiczną tygodniówkę

Manchester United wciąż ma być zainteresowany sprowadzeniem Sergio Ramosa do siebie. Pomimo tego, że już kilkukrotnie angielscy dziennikarze donosili, że United odpuściło. Teraz jak się okazuje, „Czerwone Diabły” miały już nawet wystosować propozycję do hiszpańskiego obrońcy.

Były zawodnik Realu Madryt nie da się jednak tak łatwo przekonać. Według francuskich mediów, Ramos wzdycha ku Paris Sain-Germain. To we francuskiej ekipie widzi szansę na kolejne trofeum Ligi Mistrzów. Patrząc na skład jaki obecnie kompletują „Les Parisien” ciężko nie pokusić się o założenie, że będą wśród faworytów. Obie strony miały być już podobno dogadane, a sam transfer wkraczał w decydującą fazę. Jednak Anglicy nie zamierzają się tak łatwo poddać. Przynajmniej według mediów z Wysp Brytyjskich…

Według ustaleń angielskich gazet, Manchester United miał zaproponować Sergio Ramosowi 200 000 funtów/tygodniowo.  „Czerwone Diabły” liczą, że ta niebotyczna oferta skusi doświadczonego hiszpańskiego obrońcę. United poszukuje środkowego obrońcy w celu wzmocnienia linii defensywy. Obecni zawodnicy tej formacji nie zawsze prezentowali wymagany poziom. Ole Gunnar Solskjaer uważa, że Ramos byłby w stanie wynieść defensywę na wyższy poziom. Taki, który pozwoli jego drużynie walczyć o trofea w nadchodzącym sezonie.

źródło: thefaithfulmufc.com