Kolejni zawodnicy dołączają do przygotowań

Okres przygotowawczy Manchesteru United w pełni ruszył. „Czerwone Diabły” nie zwalniają tempa i przygotowują się do pierwszego starcia w ramach przygotowań. Z informacji jakie do nas docierają dowiadujemy się, że kolejni zawodnicy dołączyli już do zespołu i trenują przed pierwszym sparingiem. Oczywiście, kilku zawodników, w tym choćby Luke Shaw czy Harry Maguire pozostają nadal na zgrupowaniu reprezentacji Anglii. Obaj defensorzy Manchesteru United szykują się do niedzielnego meczu finałowego przeciwko reprezentacji Włoch w ramach Euro 2020. Z oczywistych powodów nie są razem z drużyną „Czerwonych Diabłów”.

W Carrington pojawiło się trzech kolejnych zawodników, którzy rozpoczęli przygotowania. Są to: Andreas Pereira, Juan Mata i Aaron Wan-Bissaka. Wszyscy trzej rozpoczęli treningi w piątek i jest wysoce prawdopodobne, że wystąpią w pierwszym sparingu przeciwko Derby County.

Na zgrupowaniach reprezentacyjnych pozostaje nadal siedmiu zawodników, którzy są zakontraktowani w Manchesterze United. Anthony Martial i Danny van den Beek wkrótce mają dołączyć do drużyny. Natomiast Dean Henderson rozpocznie przygotowania dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Bramkarz wraca do zdrowia po kontuzji biodra, której nabawił się w końcówce zeszłego sezonu. Według angielskich dziennikarzy to on ma być pierwszym wyborem Solskjaera w przyszłym sezonie w bramce United.

źródło: manchestereveningnews.co.uk