Raphael Varane chce do Manchesteru United

Środkowy obrońca Realu Madryt Raphael Varane ma być całkowicie przekonany do przenosin do Manchesteru. Tak twierdzą media na Wyspach Brytyjskich. Angielscy dziennikarze informują, że Francuz odrzucił propozycję ze strony Paris Saint-Germain. Defensor ma brać pod uwagę jedynie transfer do 21-krotnego mistrza Anglii.

Varane jest celem „Czerwonych Diabłów” od dobrych kilku lat. Jeszcze zanim zawodnik przeniósł się do Madrytu, o jego względy zabiegał także angielski klub. Wtedy środkowy obrońca wybrał inaczej. Obecnie ma być w pełni zaangażowany w przenosiny do Manchesteru United. Mówi się, że Carlo Ancelotti nie widzi miejsca w składzie Realu Madryt dla niego. Stąd też coraz głośniejsze pogłoski o zmianie klubu. Jednak „Królewscy” chcieliby go zostawić w roli rezerwowego. Inną opcją byłoby podbijanie oferty, tak by dostać możliwie jak najwięcej za swojego zawodnika.

Jednak wygląda na to, że Manchester United to jedyni zainteresowani. Nikt inny poza Paris Saint-Germain i United się po tego zawodnika nie zgłasza. Paryż odpada, bo taką decyzję podjął Francuz po tym, gdy zobaczył, że Sergio Ramos wzmocni „Les Parisien”. W jego ocenie większe szanse na grę i stanie się kluczową postacią będzie miał właśnie w północnej Anglii.

„Czerwone Diabły” miały zaproponować zawodnikowi około 12 milionów euro rocznie. To spora kasa. Nic więc dziwnego, że francuski gwiazdor jest niezwykle chętny, by tam przejść. Do tego dochodzi obecność jego reprezentacyjnego kolegi – Paula Pogby.

źródło: thepeoplesperson.com